Reklamní předměty a textil

Reklamní předměty

Ve spolupráci s významnými výrobci a dovozci reklamních předmětů Vám můžeme nabídnout široký výběr reklamních předmětů pro Vaše obchodní partnery i zaměstnance, od cenově velmi přijatelných reklamních předmětů až po luxusní dárky přímo na míru. Nabízíme potisk veškerých i Vámi dodaných reklamních předmětů.

  • Nabídka reklamních předmětů a textilu (propisky, zapalovače, pásky, trička, mikiny, čepice, kancelářské potřeby, sladkosti a jiné
  • Možnosti potisku daného předmětu (síto tisk, tampon tisk, gravírování, pískování, laeser)
  • Grafický návrh – vizualizace potisku na daném produktu
  • Volba vhodného potisku pro daný materiál
  • Referenční vzorek před zahájením výroby
  • Dodání na místo určení

Reklamní textil

Již několik let se specializujeme na potisk triček a další potisk ostatního textilu. Tiskneme sítotiskem na našem karuselu nebo máme různé druhy zažehlovacích transferů na textil. Potisk triček nabízíme od jednoho kusu bez jakýchkoliv jiných nákladů. Velmi oblíbený potisk triček je také semišový transfer, kde se dají kombinovat různé barvy a výsledkem je jednolitý plastický efekt. Jinak Vám samozřejmě vytiskneme na digitálním ploteru fotografii a na počkání nažehlíme na světlé i tmavé triko, takže můžete se svým potiskem trička okamžitě odejít.

Spolupracujeme s výrobcem sportovního textilu, takže Vám dodáme a potiskneme dresy, teplákové soupravy, a další zboží pro Váš sportovní klub. Pokud máte svá trika, samozřejmě je potiskneme také. Jelikož kalkulace na jednotlivé kusy je velmi specifická a individuální, zde Vám nabízíme Katalog potisku triček.

Kompletní katalog textilu ke stažení zde.

Nová cesta 2063/38,
140 00 Praha 4 Krč
GrafikaDigitální a ofsetový tiskPOS materiályKašírované produktyPrezentačné systémySales promoReklamní předměty a textilPolepyReklamní kampaně a soutěžeWeb design